O firmie

Wierzymy w to, że codzienna porcja surowych owoców i warzyw, to klucz do zdrowego i długiego życia. Dlatego postanowiliśmy pomóc wszystkim miłośnikom zdrowego żywienia. A ponieważ większość z naszych pracowników odżywia się właśnie w ten sposób, wiemy doskonale co to znaczy jeździć po sklepach, szukać odpowiednich produktów, stać w kolejkach, a potem dźwigać to wszystko do samochodu. Dlatego właśnie powstała Oberiba, aby pomóc Wam w codziennych zakupach owoców i warzyw!

Zaprosiliśmy do współpracy wyjątkowych ludzi i specjalnie ich przeszkoliliśmy, aby codziennie mogli wybierać dla Was najlepsze i najświeższe produkty.

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nie tylko jakość dostarczanych przez nas owoców i warzyw, ale również forma w jakiej je otrzymujecie - starannie i bezpiecznie zapakowane i dostarczone w specjalnej skrzynce prosto do Waszych rąk.

Na tę chwilę realizujemy zamówienia w Katowicach i najbliższej okolicy od poniedziałku do piątku w dwóch przedziałach godzinowych: 12:00 - 16:00 oraz 16:00 - 20:00.

Zamówienia złożone do godz. 21:00 dostarczamy w następnym dniu roboczym, a zamówienia złożone w godzinach późniejszych realizujemy w kolejnym dniu roboczym. 

Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium